Merhaba Ziyaretçi!

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3d max fiyatlandırma
#1
Arkadaşlar herkese merhaba ... Bu güne kadar 3d max ile tamamen hobi olarak uğraşıyordum. Ancak son günlerde ticari çalışma yapmak üzere teklifler alıyorum. Fiyatlandırmanın nasıl yapılacağı ve ne tür bir yol izlemem gerektiğini açıklarsanız sevinirim...
Herkese kolay gelsin...
Cevapla
#2
Ynt: 3d max fiyatlandırma

Aldığın ticari işe göre ve bulunduğun şehire göre değişken birşeydir. Animasyon varsa farklıdır. Sadece animasyon için saniyesi 30-50 Tl arasında alıyorlar diye biliyorum. Diğer konularda bilgili kişilerden yorum gelecektir.
Birşeyden uzak olan bir kimse, yakın olan adam kadar o şeyi göremez. ne kadar zeki olursa olsun. 
Cevapla
#3
Ynt: 3d max fiyatlandırma

"SADIK ALÇIK" Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Aldığın ticari işe göre ve bulunduğun şehire göre değişken birşeydir. Animasyon varsa farklıdır. Sadece animasyon için saniyesi 30-50 Tl arasında alıyorlar diye biliyorum. Diğer konularda bilgili kişilerden yorum gelecektir.

Gelmedi  :(
Cevapla
#4
Ynt: 3d max fiyatlandırma

O zaman ben bildiklerimi duyduklarımı yazayım sana, 5 Katlı bir mimari çalışmada taban  fiyat 300 Tl Tavan 1000 Tl civarıdır. Eğer bu site halinde 3-4 blok şeklinde olacaksa buna göre fiyatı orantılı arttırman gerekir. Çevre düzenlemesi özel peyzaj için biraz daha ek fiyat vermen gerekir.
Eğer ticari bir karakter modelleyeceksen fiyatlar çok çok yukarıda olması gerek, Bir mutfak veya salon modelleme için 1000-1500 arası fiyat vermen gerekir. Bunlar benim görüşümdür.
Birşeyden uzak olan bir kimse, yakın olan adam kadar o şeyi göremez. ne kadar zeki olursa olsun. 
Cevapla


Konuyu Paylaş: 


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
© Powered By MyBB, © 2002-2015 MyBB Group.