Merhaba Ziyaretçi!

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3DS MAX EGITIM SETI | www.3dsmaxegitimsetleri.com
#1


Günümüzde bir çok mimar, mühendis, teknik ressam bu dallarda okuyan veya öğretim veren birçok kişi kendi tasarımlarını yapmak, istediği tasarımları modellemek istiyor. Elbette ki bununla ilgili bilinmesi gereken en iyi tasarım programı 3dsmax dir. Uzun açılımı 3d studio max olan bu program ile tasarlayabildiklerinizin sınırı sadece hayal gücünüzdür.

Tabi bu programı öğrenmenin birden fazla yöntemi var. Üniversiteler de ders olarak da okutulan bu programı; 3d kurslarından, 3dsmax eğitim setlerinden veya özel ders alarak öğrenebilirsiniz. Peki 3d kurslarının dezavantajları nelerdir?
1-Ücret noktasında yüksek meblağlar ödersiniz.

2- 3dsmax i öğrenmek için geniş zamanlar ayrılması gerekir. Çünkü 3dsmax çok geniş kapsamlı bir programdır ve kısıtlı zamanda tamamını öğrenemezsiniz. Kurslar da ise bu kadar detaya inilmez.

3-Öğretilen konuyu tam olarak öğrenmeniz gerekir. Zira dersin akışı süresince geri dönüş şansı bulamayabilirsiniz.

Peki 3dsmax ve Vray Eğitim Setlerinin Avantajları nelerdir?

Öncelikle eğitim setinin avantajlı olup olmaması hangi Video Eğitim Setini alacağınız ile çok alakalı bir durum. Çünkü başarısız ve eksik anlatım sunan eğitim setleri ile öğrenim görmenin telafisi zor olabilir. İyi bir öğrenim gördüğünüzü düşünürken yanlış alışlanlıklar edinmeniz mümkün. Bu noktada sizlere 3dsmaxegitimsetleri.com daki eğitim setini tavsiye ediyorum.Peki bu setlerin avantajları nelerdir?

3dsmax Eğitim Setlerinin Avantajları- www.3dsmaxegitimsetleri.com

1-Özel bir zaman ayırmanıza gerek yok. İstediğiniz zaman açıp dersi dinlemeye başlayabilirsiniz.Evinizin rahatlığında eğitim alırsınız.

2-Düşük bir ücretle; örneğin 4'lü Eğitim Seti 195TL ile 125 Saatlik 3dsmax-Vray ve Modelleme Dersleri alırsınız. Yani büyük bir bütçe ayırmanıza gerek kalmaz.

3-Ayrıntılı ve detaylı anlatım söz konusudur. Her dersten sonra o dersle ilgili mutlaka örnek uygulama yapılır.

4-En baştan anlatım söz konudur. Sıfırdan Yüze 3dsmax Eğitim Setleri ile en temel düzeyden anlatım başlar. Yavaş yavaş zorlaşarak setten kopmamanız sağlanır.


Bütün bu ayrıcalıklara sahip olabilmeniz için www.3dsmaxegitimsetleri.com a uğramanız yeterli.


3dsmaxegitimsetleri.com

3dogretim.com
Cevapla
#2
Hadi hayırlı olsun.. My
Cevapla
#3
Hayırlı olsun =)
Cevapla
#4
Hayırlı olsun Sinanım Dodgy
Sorgulamaya başlayan bir bilgisayar kullanıcısının son durağı Linux'tur.
Cevapla
#5
hayırlı olsun hocam
Cevapla
#6
Hayırlı Olsun Hocam :)
Cevapla


Konuyu Paylaş: 


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
© Powered By MyBB, © 2002-2015 MyBB Group.