Merhaba Ziyaretçi!

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bildirimler açılmıyor
#1
Shocked 
Merhabalar sitenin arayüzü değiştiğinden beri bildirimler kısmı ana sayfa açılmıyor profil kısmına girip oradan bakabiliyorum ancak
Cevapla
#2
Merhaba,
Bazen bende aynı sorunu yaşıyorum ve Genel Bakış panosunda yüklemede geç kalıyor bazen.
Cevapla
#3
Genel bakış penceresi tüm site yüklendikten sonra yüklenir..
Bildirim paneli bende de açılmıyor genelde..Ondandır yeni sekmede aç deyip öyle kontrolediyorum arkadaşlar.
Cevapla
#4
oldu o zaman öyle yaparız :D
Cevapla
#5
Sevgili arkadaşlar bu bildirim plugini sistemin dışında yazılan 3 parti plugindir. Normalde site yazılımı sağ üstteki bugünkü mesajlar ve yeni mesajlar şeklindedir.Konuyu gördüm ve yazı yazmadım bu süre içinde yazmamamın sebebi buna bir iyileştirme yapabilirmiyiz diye araştırıyordum .

Sistemimiz geçiş aşamasında kullanılan scriptin ve pluginin son versiyonunu kullanmaktadır .

Bu plugin yardım olması açısından sonradan kurulan bir plugindir.Eski versiyonlarında komple javascript çakışmasından ötürü hızlı cevaplara kadar çalışmama hatası vermekte idi plugini yazan yazar daha sonra 3 cü versiyonu yani bizim kullanmış olduğumuzu yazarak telafi etmiştir.

Devamlı gözlem altında tuttuğum için bu plugini mesajın içeriği yazılırken bende çatır çatır çalışıyordu aklıma acaba web altyapısını sağlayan hosting ile bir uyumsuzlukmu var diye düşünmüştüm çünkü bir hata ya vardır ya yoktur ve hata kişiyi değilde tümünü kapsar ahmette çıkan bir hata mehmette çıkmıyorsa ortada bir gariplik var diye düşünmüştüm sonra kafama takılan başka bir konu oldu mesajda ibrahim kardeşim bazen meydana çıktığının bu hatanın bazen olmadığını yazmış idi bunuda bir kenara not almıştım .

Ben chrome,mozilla,edge ve opera kullanıyorum tarayıcı olarak bunlarda kontrol ediyorum çünkü herkes bu tarayıcıların aynısı kullanıyor değil.

Dün chrome TARAYICIMIN GEÇMİŞİNİ SİLDİM ve sabah siteye kullanıcı bilgilerimi girip giriş yaptığımda 3 bildirim mesaj olup tıkladığım halde çalışmamakta idi ne yaptıysam düzelmedi sonra gidip herhangi bir konuya yazı yazdım yazdığım an çalışmaya başladı .Tabi adblock yani popup engelleyicimide deaktif ettim sitede çünkü BU BİLDİRİM POPUP OLARAK ÇALIŞIYOR.

Şimdilik elimizden sadece bu geliyor arkadaşlar gönül isterki herşey dört dörtlük olsun ama bazen aksaklıklar olabiliyor .

Güncelleştirmeleri kontrol ediyorum plugin için ilerde dahada iyisi olur .

Sevgi ve saygılarımla....
Sorgulamaya başlayan bir bilgisayar kullanıcısının son durağı Linux'tur.
Cevapla
#6
(16-06-2016, Saat: 13:38)ORHAN ALKAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sevgili arkadaşlar bu bildirim plugini sistemin dışında yazılan 3 parti plugindir. Normalde site yazılımı sağ üstteki bugünkü mesajlar ve yeni mesajlar şeklindedir.Konuyu gördüm ve yazı yazmadım bu süre içinde yazmamamın sebebi buna bir iyileştirme yapabilirmiyiz diye araştırıyordum .

Sistemimiz geçiş aşamasında kullanılan scriptin ve pluginin son versiyonunu kullanmaktadır .

Bu plugin yardım olması açısından sonradan kurulan bir plugindir.Eski versiyonlarında komple javascript çakışmasından ötürü  hızlı cevaplara kadar çalışmama hatası vermekte idi plugini yazan yazar daha sonra 3 cü versiyonu yani bizim kullanmış olduğumuzu yazarak telafi etmiştir.

Devamlı gözlem altında tuttuğum için bu plugini mesajın içeriği yazılırken bende çatır çatır çalışıyordu aklıma acaba web altyapısını sağlayan hosting ile bir uyumsuzlukmu var diye düşünmüştüm çünkü bir hata ya vardır ya yoktur ve hata kişiyi değilde tümünü kapsar ahmette çıkan bir hata mehmette çıkmıyorsa ortada bir gariplik var diye düşünmüştüm sonra kafama takılan başka bir konu oldu  mesajda ibrahim kardeşim bazen meydana çıktığının bu hatanın bazen olmadığını yazmış idi bunuda bir kenara not almıştım .

Ben chrome,mozilla,edge ve opera kullanıyorum tarayıcı olarak bunlarda kontrol ediyorum çünkü herkes  bu tarayıcıların aynısı kullanıyor değil.

Dün  chrome TARAYICIMIN GEÇMİŞİNİ SİLDİM  ve sabah siteye kullanıcı bilgilerimi girip giriş yaptığımda 3 bildirim mesaj olup tıkladığım halde çalışmamakta idi  ne yaptıysam düzelmedi sonra  gidip herhangi bir konuya yazı yazdım  yazdığım an çalışmaya başladı .Tabi adblock yani popup engelleyicimide deaktif ettim sitede çünkü BU BİLDİRİM POPUP OLARAK ÇALIŞIYOR.

Şimdilik elimizden sadece bu geliyor arkadaşlar gönül isterki herşey dört dörtlük olsun ama bazen aksaklıklar olabiliyor .

Güncelleştirmeleri kontrol ediyorum plugin için ilerde dahada iyisi olur .

Sevgi ve saygılarımla....

yazdıklarınızın çoğunu anlamamış olsam da teşekkürler :) zaten ibrahim söylemiş yeni sekmede açınca oluyormuş
Cevapla
#7
Dodgy
Sorgulamaya başlayan bir bilgisayar kullanıcısının son durağı Linux'tur.
Cevapla


Konuyu Paylaş: 


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
© Powered By MyBB, © 2002-2015 MyBB Group.