Merhaba Ziyaretçi!

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bim Marketlerine Boykot Çağrısı
#1
BİM Marketlerinin İsrail ürünlerini satmaması konusunda teşvik ve uyarı için sanal alem üzerinden harekete geçiyoruz.

Telefon: 0216 564 03 03
Faks: 0216 311 79 78
E-posta: iletisim@bim.com.tr

Bu numarayı arayıp yada bu iletisim adresine mail atarak Bim marketlerinin israil ürünlerini satmamasını sağlayalım arkadaşlar.
http://www.blenderturkey.com
Birşeyden uzak olan bir kimse, yakın olan adam kadar o şeyi göremez. ne kadar zeki olursa olsun. 
Cevapla
#2
siyasete girmek istemiyorum ama, hükümetin konuşmak dışında pozitif adımlar atmadığı bir ortamda bizim bim' i boykot etmemiz ne derece faydalı olacak? gerçi sanmıyorum bim bu çağrıya kulak versin. safımız belli olsun niyetindeysek sadece konuşarak ya da kınayarakta safımızı belli ederiz, başbakanın yaptığı gibi.
Cevapla
#3
Sadık Hocam ben mail attım İnşAllah işe yarar. Oğuz hocam işin siyaset tarafına girmeden kendi adıma söylüyorum biz elimizden geleni yapalım da bim dikkate alır mı almaz mı o onların insanlığına kalmış.
Cevapla
#4
oguzk06, post: 90587, member: 1440 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:siyasete girmek istemiyorum ama, hükümetin konuşmak dışında pozitif adımlar atmadığı bir ortamda bizim bim' i boykot etmemiz ne derece faydalı olacak? gerçi sanmıyorum bim bu çağrıya kulak versin. safımız belli olsun niyetindeysek sadece konuşarak ya da kınayarakta safımızı belli ederiz, başbakanın yaptığı gibi.
Oğuz Hocam Bugün israil marketlerinde türk ürünleri yasaklamış bizim yapmamız gerekeni adam bizden önce yapıyor. Türkiye bize karşı olduğu sürece türkiyeden ürün alımını bile durdurmuş. Ben şahsen 5 yıldır özen gösteriyorum ama belki elimizin altında satılmazsa daha fazla etkisi olur.
http://www.blenderturkey.com
Birşeyden uzak olan bir kimse, yakın olan adam kadar o şeyi göremez. ne kadar zeki olursa olsun. 
Cevapla
#5
boykot yapılmasın demiyorum, hatta geç bile kalındı bu tür şeyler için. ama yöneticilerimiz konuşmak dışında bir şey yapmayınca halkın yaptıklarının boşa olacağını düşünüyorum. yarın bir gün boykot edenleri çapulcu bile ilan edebilirler. madem israil marketlerinde Türk ürünleri yasak neden bu yasağın aynısı israil ürünleri için Türkiye' de uygulanmıyor, neden bunun için resmi bir çalışma yapılmıyor? bu arada neden bim? küçük esnafı öldürdüğü için ben zaten bim' den alışveriş yapmamaya çalışıyorum. başka şeyler var hocam...
Cevapla
#6
Bugün twitter'da bir yazı vardı:

-Ürün boykotu şöyle olur, ülke olarak o mal ithal edilmez.
Yoksa ülkeye girmiş malı almamakla kendi ekonominin bacağına kurşun sıkarsın.(Alidoğallı)

İsterse ülkede 35 milyon kişi(asla olmaz da) İsrail ürünlerini almasın.Market o malı satamazsa elinde patlar ülke ekonomisine zarar verir.Kaldı ki dişinizdeki protezin bile İsrail'den geldiği dışa bağımlı bir ülkede bu çabaları bırakmak yerlidir.

Ayrıca Oğuz hocam sonun kadar katılıyorum.Devlet tarafından fatura bile kesilmeyen bir esnaf katili market zincirini birşeye teşvik etmek, düşman tavır takındığınız devlete yardım etmekten daha kötüdür.
Cevapla


Konuyu Paylaş: 


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
© Powered By MyBB, © 2002-2015 MyBB Group.