Merhaba Ziyaretçi!

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fuart Standı.
#1
Öncelikle herkese merhaba. Ben yolun çok başındayım. Örnek tasarımlara bakarak onları çiziyor başka firmaların reklamlarını kullanıyorum. Bu sahnede sandalyeler hariç herşeyi kendim yaptım. Ne eksik ne değil aklınıza gelen her şeyi bana söylerseniz çok sevinirim. Ayrıca sahnemde suni bir görünüm var bunu nasıl aşabilirim. Sahnede tam 4 tane vraylight var biri yukarıdan olmak üzere kamera açısının ordan solundan ve sağından. Yorumlarınız ve yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.
Cevapla
#2
Ayrıca bu tür bir görseli 3ds max te nasıl yapabilirim ? Araştırdım ama bir sonuca ulaşamadım. Photoshop tamı yapılıyor bilgi verirseniz çok sevinirim.
Cevapla
#3
Merhaba,
http://www.cgstudyo.com/threads/v-ray-il...lur.11350/
Cevapla
#4
Peki Fravme bufferı kapatmaktaki amaç nedir , kapatmayınca o etkiyi alamadım. Ayrıca frame bufferı kapatmam kalitede yada herhangi birşeyde değişime neden olurmu.
Cevapla
#5
http://www.cgstudyo.com/threads/v-ray-il...ost-112928
Lens effects, vray'in render penceresi gibi düşünebileceğimiz "frame buffer" içinde görünmüyor. Frame Buffer içinde bu etkiyi görebilmek için vray'in kendi lens efekti olan vraylenseffects kullanabilirsiniz ancak bu vray'in eski sürümlerinde yok. Yok olduğu için 3d's Max içinde bulunan lens effects kullanılabilir. Etkiyi görmek için frame buffer'ın kapalı olması gerekiyor.
Cevapla


Konuyu Paylaş: 


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
© Powered By MyBB, © 2002-2015 MyBB Group.