Merhaba Ziyaretçi!

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karahan Online Forum Sitesi
#1
Forum siteleri aktif sitelerdir. Genellikle bir konuya ulaşmak ve bu konularla ilgili bu konuya ilgili kişilerden yardım almak esasına dayanır. Forum siteleri farklı alanda uzmanlaşmak zorundadır.Genel forumlar hiçbir zaman istenilen başarıyı yakalayamaz.Belirli konulara ağırlık veren veya belirli konularda uzmanlaşmış forum siteleri başarıyı yakalayabilmektedirler. Başarıyı yakalayan forum sitelerinin başarıyı yakalamak adına farklı taktikleri olmuştur; Öncelikle belirli bir alanda uzmanlaşmak ve o alana ağırlık vermek. Üyelik sisteminde de farklı tercihlere gidilebilir.Davetiye sistemi bunlardan en fazla tercih edilenidir ki,bu tercih genellikle forumun elit bir yapıya sahip olduğunu göstermek ve seviyeli ortamlar olmasını sağlamaya dönük pazarlama taktiğidir.Elit forum olma amacının bir diğer nedeni de forumun kontrolden çıkmasını engellemektir.Ancak bu pazarlama tekniği sonucu bu forumların birer eğitim alanları olduğu düşünülürse bir çok bu işe gönül vermiş kişiler bu eğitimin dışında bırakılmaktadır.

Son dönemde kendini ispat etmiş bir çok saygın forum sitesi kendini yenilemekten günün şartlarına uyumda zorlanmakta ve forum içinde kısır çekişmelerle güç kaybetmekte,bir çok yararlı fikrin tartışılması gerekirken ne yazık ki, yararsız tartışmaların olduğu forum siteleri haline dönüşmüştür.Elbette kendisini yenileme gayreti olan ve bu amaç için çaba gösteren forum sitelerinin çabalarını da takdir etmiyor değiliz.

Neden karahan-online.com forum sitesini açtık? Alanlarında çok iyi olan bir çok karahan-online forum sitesi olmasına rağmen kullanıcıların özgür bir şekilde kendilerini ifade edememeleri , en azından yeterli olmadığını gördük.Bu forum sitelerinin tamamı mevcut olan bilgileri geliştirme ve bu alanda sorun çözmeye dayalı.Oysa karahan-online.com bir çok alanda mevcut temel bilgiler ve paylaşımlardan ziyade Oyuncu olarak kendimizi daha rahat ifade edip oyun hakkındaki sıkıntılarımızı daha rahat ifade edip oyuncuların sesini duyurabileceğimiz , Online Oyun konusunda gelişen dünyayı yakından takip ederek üyelerini bu konularda bilgilendirmek yeni ufuklar kazandırmak amacıyla kurulmuştur. Bu amacı desteklemek amacıyla Yeni Fikirler-Beyin Fırtınası bölümü oluşturulmuştur. Karahan-online.com, bu bölümde online oyunlar konusundaki gelişimleri yakından takip ederek üyelerimizle birlikte yeni fikirleri derinlemesine irdeleyerek yenilikleri oyunculara iletmeyi amaç edinmiştir.

Sitemiz aynı zamanda Oyun Pedalının tanıtım ve satış sitesidir.

Hedefimiz Karahan online ve diğer online oyun kullanıcılarına hitab ederek 2013 sonu itibariyle 1.000 üye. Hedefimize ulaşmaktır.

Karahan-online.com tarafından sloganımız: karahan online oyununda Seviyeli , Yararlı ,Yenilikci , Öncü ve Kalıcı olmaktır.

NOT : Yeni Moderatörler alınacaktır. www.Karahan-online.com sitesinde bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

BİZ BİR İŞ YAPIYORSAK EN İYİSİNİ YAPARIZ. HİÇ BİR FORUM SİTESİNİ KENDİMİZE RAKİP GÖRMÜYORUZ. ÇÜNKÜ EN İYİSİ OLACAĞIZ, BUNUN İÇİNDE CANLA BAŞLA ÇALIŞACAĞIZ. HİÇ BİR MASRAFTAN KAÇINMAYACAĞIZ.
ŞİMDİDEN YERİNİZİ AYIRINIZ. YARIN GEÇ KALABİLİRSİNİZ.
Cevapla


Konuyu Paylaş: 


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Online map oluşturma sitesi ömeryvz 0 620 26-01-2016, Saat: 13:38
Son Yorum: ömeryvz
  Online 3D Yazıcı Hizmeti ve Platformu - Formhane avergin 0 473 15-12-2014, Saat: 14:52
Son Yorum: avergin
  Orhan Musellim Kişisel Web Sitesi Orhan Musellim 18 1,324 12-11-2014, Saat: 22:59
Son Yorum: Orhan Musellim
  Png. Resim sitesi. HeLLsinG__ 10 1,531 29-10-2014, Saat: 20:08
Son Yorum: HeLLsinG__
  E-Ticaret Sitesi Teoman 2 698 09-10-2014, Saat: 01:06
Son Yorum: Teoman

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
© Powered By MyBB, © 2002-2015 MyBB Group.