Merhaba Ziyaretçi!

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilitli Konunun Yeniden Açılması Talebi
#1
Değerli Site Yönetimi,

Biraz önce çok üzülerek, zevkle takip ettiğim ve aktif olduğum "Aşk Nedir" başlıklı konunun, "gazı kaçmış gazoza" benzetilerek kapatıldığını gördüm ve gerçekten canım sıkıldı...

Böylesine keyifli ve kısa sürede birçok mesajla katılımın oluştuğu, üstelik içeriği AŞK olan bir konunun bu muameleyi görmesi eminim ki benden başkalarını da üzmüştür.

Eğer ki, burası demokratik bir site ise, dileyen üye dilediği konuya, dilediği gibi yazabiliyorsa, (tabii ki kurallar dahilinde) konunun yeniden aktif hale getirilmesini talep ediyorum. Yok eğer, isteyen istediğini yazamaz, sadece yönetimin istediği yerden devam edilecekse, o halde konunun aktif edilmesine gerek yok... Hatta hiçbir konunun aktif olmasına da gerek yok belki...

Fazla mı alınganlık yapıyorum bilmem ama, bence AŞK konusu JEEP konusundan daha önemsiz değildir!!! Feridun Abi'min emeğine saygısızlık etmeyi "haşa" düşünmem ve zaten Feridun Abi'm de bu durumu, beni gayet iyi tanıdığından dolayı tasdik edecektir... Kuşkusuz ki, cgstudyo bir 3d sitesidir, ancak 3d dışındaki şeylerin paylaşılma limiti ve sıkıcı hale gelme limitleri bu biçimde aniden ortaya çıkmamalıdır. Zira bu durumda, o konuya aktif paylaşımlarda bulunmuş biri olarak, kendimi suçlu gibi hissetmeye başladığımı belirtmeliyim...

Bu yazımın da aile içerisinden bir ferdin sitemi olarak algılanmasını isterim...

Saygılarımla...
Eğer siz Newton iseniz, başınıza düşen elma bir aksilik değildir.
Cevapla
#2
Ynt: Kilitli Konunun Yeniden Açılması Talebi

Cem Bey konuyu ben kilitlemediğime inanabilirsiniz. Bu konuda da yanlış anlaşıldığımı düşünüyorum. Şİmdi konuyu tekrar aktif ediyorum.
Cevapla
#3
Ynt: Kilitli Konunun Yeniden Açılması Talebi

"Genel Sohbet Alanı" diye bir bölüm varsa ve de paylaşılan konu abesle iştigal bir konu değilse bence de kilit vurulmamalı. Cem'e katılıyorum.
Cevapla
#4
Ynt: Kilitli Konunun Yeniden Açılması Talebi

Bu iş otomatik olursa böyle kırgınlıklar ve anlaşmazlıklar olmaz kanımca.Mesala baştan kafe ve genel sohbet bölümü için bir mesaj limiti belirlenir ve ilan edilebilir.Limit aşılınca sistem otomatik olarak kendinden kilitlenir.Yönetimin sadece talep üzerine ve konunun önemine göre doğum,ölüm,dini,milli vb. konularda kilidi açmak konusunda insiyatif kullanma sahibi olması da yorum gönderenlere müdahale içermeyecek bir yol olur.

Bu yolu site konu ağırlığının dengelenmek istenmesi durumu için önerdim.Yoksa bu bölümlerden şahsen hiç bir şikayetim yok.
Cevapla
#5
Ynt: Kilitli Konunun Yeniden Açılması Talebi

      Ben bir kere Studyo kafenin kurulmasına son derece memnunum. O kadar hoş oluyor ki sabah saatlerinde değerli arkadaşlarımızın güzel yazıları, kısa hikayeleri yayınlaması.. Keşke diyorum bugün de biri anlamlı bir yazı yayınlasa da okusak. Benim için köşe yazısı gibi bişey oldu.
    Ama şimdi diyelim derin bir konu ile ilgili başlık açıldı. Bakıyorum adam orada birinin sorusunu yanıtlıyor. Burada bu materiali al şuraya yapıştır.. vs.. Sonra bir başka çalışmayı render ve kaplama olarak değerlendiriyor eleştirisini sunuyor. Oradan da otomatik bir şekilde derin konuya girince ben çok samimi bulmuyorum. Hele Aşk gibi hassas konuda..  Onun için böyle konuları daha çok gece sakinliğine yakıştırıyorum.
    Yoksa kesinlikle insanların dediklerine, yaptıklarına birşey diyeceğim yok. Diyemem de, demem de.. HAtta hepinizin yazısını sonuna kadar okudum. Belki aradan bişeyler çıkar da katarım kendime diye..
      Burası cgstudyo... Burada kavga gürültü olmaz. En fazla birbirimizi yanlış anlarız,  onu da düzeltiriz. Ne birini gönderir egomuzu tatmin ederiz, ne de tek bir arkadaşımızın kırılmasına izin veririz. Buranın farkı budur. Boşuna aile demiyoruz.
Cevapla
#6
Ynt: Kilitli Konunun Yeniden Açılması Talebi

Sohbet v.b. gibi paylaşımları insanlar ne zaman istiyorlarsa o zaman okusunlar.
Bana göre samimiyetsizlik gelmiyor, ayrı bölümler, ayrı konular.
Tabi ki hepimizin görüşü aynı olmalı diye bir kural yok.
Ama konuların şu saatlerde paylaşılması gibi bir durum olmaz.
Cevapla
#7
Ynt: Kilitli Konunun Yeniden Açılması Talebi

Valla burda büyüklerimiz var bize laf düşmez lakin, Paylaşımın saati olmaz. İnsanları şunu şu saatte paylaşta diyemeyiz. Buraya zaten diğer sitelerden farklı kılanda budur. Küçük bir yanlış anlaşılma olmuş sanırım.
Tasarımın gヅlen yüzü… www.muratguler.net
3D Max Çalışmalarım... http://muratguler.cgarena.com/

[img width=300 height=12]http://i1081.photobucket.com/albums/j342/graffixmurat/alt-ksm.jpg[/img]
Cevapla


Konuyu Paylaş: 


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  cgpeers.com sitesi hakkında bilgilendirme talebi Nursen Girgin 6 6,491 08-12-2017, Saat: 02:23
Son Yorum: Yelizzz
  YENİDEN SELAMLAR... İnan Arslan 17 1,470 30-06-2015, Saat: 02:23
Son Yorum: oIQUEENIo
  Herkese Yeniden Merhaba Awsalli 12 1,564 07-09-2012, Saat: 12:47
Son Yorum: Awsalli

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
© Powered By MyBB, © 2002-2015 MyBB Group.