Merhaba Ziyaretçi!

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
selamlar
#1
-Merhaba,

-Mantolama firmasıyız. Ofisimiz Ataşehir'de

Konu;

-Tekliflerimize bina görseli eklememiz gerekiyor.

-Yeni bir tasarım değil. Mevcut bina fotoğrafı üzerine renk değişiklikleri , pencere söveleri, bazen cephede fuga motifleri gibi yapı motifleri eklemek ve apartman yönetimine sunmamız gerekiyor.

-Ayda 10 teklif sunuyoruz. Ayda 10 farklı bina fotoğrafında cephe çalışmasına ihtiyacımız oluyor.

-Bu sayı artacaktır her ay.

-Kusursuz bir ticari ürün beklentimiz yok. Fiyat/Kazanç oranı lehimize olacak ve görsel doku ve perspektif kusurları taşımayan. Kolay kabul görecek ve yapı sahibinde memnuniyet yaratacak bir iş arzu ediyoruz. (acemilik hissi yaratmayan bir iş)

-Plastik yetenekleri gelişmiş, acemiliği bitirmiş bir çözüm ortağı arıyoruz.

-Üzülerek söylemeliyiz ki bir profesyonelin hak ettiği maliyetlerini de karşılayamayız. Fazla teklif verip az iş aldığımız için.

-Bir yapı fotoğrafını bize 3 günde cephe görselleri ile sunabilecek belirtilen kalibrasyondaki arkadaşımıza teklif edebileceğimiz rakam 130 TL / ADET tir. Belirttiğimiz gibi 10 ADET/ AY proje isteyeceğiz ( TOPLAM ÖDEME 10 ADET İÇİN : 1300 TL/AY)

- Fotoğrafları biz çekip kendisine mail ile ulaştıracağız. Basit, imalatı sorun olmayacak bir tasarım talep edeceğiz ( Pencerelerde söve, 2-3 kuşak, 1-2 farklı renkler gibi) Çarpıcı cepheleri ile satışı gereken yeni bir müteahhit binası gibi düşünülmemelidir bu iş.

-Ofis çalışmasına gerek yoktur. Tasarımcı ve firmamız oryante olduktan sonra evde hazırlanan çizimler mail ile bize yollanabilir.

-Çizimde kalite algısı yaratması önemlidir bizim için. (Amatör bir algı istemiyoruz)

Not: İşin ederinin teklifimizden fazla olduğunu düşünüyoruz. Bizi sınırlayan fazla teklif verip az iş almak. Örneğin 10 teklif verip 1 iş almak. Bu durumda tasarımın bu alınan işimize maliyeti 1300 TL dir. Bu disiplin bizi düşük fiyat arayışına mahkum etmiştir.

Teşekür ederiz.

iletişim: 0 532 262 09 91-okan
Cevapla


Konuyu Paylaş: 


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Selamlar, Mantolama Firması, Bina Dış Görsel Tasarım İhtiyacı mantolama 3 950 21-10-2015, Saat: 14:31
Son Yorum: taylan06

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
© Powered By MyBB, © 2002-2015 MyBB Group.