Merhaba Ziyaretçi!

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Türkeli Filtre Kartuşlu Jet Toz Filtre
#1
Site İsmi :www.turkelifiltre.com

  Firma Ünvanı:Türkeli Filtre San.Tic.Ltd.Şti

  Site Konusu:Türkeli Filtre , Filtre ,Kartuşlu Jet Toz Filtre

Tanıtım ve Açıklamalar

1997 yılından beri filtreleme endüstrisinde müşterilerine hizmet veren Türkeli Filtrenin sahip olduğu uzman kadrosu aynı zamanda bilgi ve deneyimleri bu sektörde başarılı bir çizgide ilerlemesine neden olmuştur. Türkeli Filtrenin amacı hizmet verdiğimiz alanlarda müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine en uygun çözümler üretmektir.

Her tür toz ve dumanın sürekli çıktığı çalışma ortamlarında ve atölyelerde kullanılan kartuşlu jet toz filtresini üretmekte olan Türkeli Filtre satış sonrası da yaşanılan teknik sorunlarda müşterilerinin yanında olmaktadır. Üretilen ünitelerin kurulumu oldukça basittir ve pratiktir bu yüzden kurumlar çabuk yapılır. Toz Torbanın temizlenmesi ve yerine takılması sadece saniyeler alır. Türkeli Filtre bu uygulamaları sahip olduğu teknik ekipman ve uzman kadrosu ile yapar.

Üretilen filtreleri Türkeli Filtre müşterilerine kaliteli ve ekonomik bir şekilde teslim eder ve satış sonrası da müşterilerinin yaşadığı sıkıntılarda onlara çözümler üretir.Hemen hemen her sektör için filtrasyon çözümleri üreten Türkeli Filtre müşterilerinin isteği doğrultusunda belirtilen ölçü , ebatlarda üretir ve teslimatını gerçekleştirir.

Genellikle tozlu ortamın yoğun olduğu işletmeler ahşap ve mobilya, kimya, çimento, demir-çelik, kâğıt, ilaç, gıda, döküm ve taş-toprak sanayiler için ürettiği kartuşlu jet toz filtrelerini üretirken öncelik insan sağlığıdır. kartuşlu jet toz filtrelerini işletmelerin ihtiyacına göre ve belirttikleri ölçü ve ebatlarda üreten Türkeli Filtre, satış sonrası da müşterilerinin yaşadığı teknik problemlerde, müşterilerinin yanında olarak müşteri memnuniyetinin kalıcı olmasını sağlar.

Kartuşlu Jet Toz Filtreler yüzey filtreleme prensibine göre çalışır. İhtiyaca uygun seçilen farklı filtreler basınçlı hava ile homojen bir şekilde otomatik olarak temizlenir. Üniteler tozları toplayarak filtre ederler.

Her çalışma sitemine göre farklı filtrasyon sistemi üreten Türkeli Filtre müşterilerinin istediği ebatta, ölçüde filtreler üretiyor. Türkeli Filtrenin amacı ürettiği filtrelerin üretiminden, teslimatına kadar tüm işlemleri kendisi gerçekleştirmektedir ve garantisini sağlamaktadır. Aynı zamanda müşterilerinin yaşadığı teknik sorunlarında onlara yardımcı olmaktadır.
www.turkelifiltre.com
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
          ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Cevapla


Konuyu Paylaş: 


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
© Powered By MyBB, © 2002-2015 MyBB Group.