Merhaba Ziyaretçi!

Konuyu Oyla:
 • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Uçan Karayel Hava Çekimi
#1
Site İsmi :www.ucankarayel.com

Firma Ünvanı:Uçan Karayel

Site Konusu:Uçan Karayel , hava çekimi
     
        Ürünlerimizi tanıtmaya ya da reklam yapmaya neden ihtiyaç duyarız.Aslında bu sorunun yanıtı  basittir.Ürettiğimiz ürünlerin , insanlara sunduğumuz hizmetlerin hedef kitlesine göre haberdar edilmesi sanatına denir.

        Hava çekimi ile bir nevi sanat yapıyoruz. Diyelim ki siz restoran firmasısınız ve yeni faaliyete başladınız. Sizin müşteri kitleniz, o gün oraya gelen insanların sizin restoranınızı bulması ve gelmesi ya da çevredeki firmalar, ya da dükkânların sizden haberdar olmasını sağlayabiliriz. Ama bunu yaparken klasik yöntem ile broşür dağıtmak demode olmuş yöntem yerine bu tür hizmetler için sağlamış olduğumuz hava çekimi ile yapabiliriz.Çünkü kapılarına bıraktığınız ya da masalarının üstüne bıraktığınız broşürleri az insan inceler inceleyenlerde sizin masraf ettiğiniz kağıdı buruşturup kenar atar.

        Peki, bu durumda ne yapmak gerekiyor, ilerleyen bu yıllar içerisinde düşünceler ve yaratıcılıkta gelişiyor, bizim yaratıcılığımız sizin ihtiyaçlarınız ile şekilleniyor sizlere hizmet ediyoruz.Diyelim ki gündüz vakti insanların en kalabalık olduğu zamanlar öğlen veya akşamüstü saatleridir , bu saatler içerisinde uçup sizler için ürününüzü ya da hizmetlerinizi tanıtıcı organizasyonlar yapabiliriz.Böylelikle insanlar sizin hizmetlerinizi , oluşturduğunuz kampanyaları bizim , size sağladığımız hava çekimi ile akıllarında yer eder ve etkili bir reklam şekli olur. Ya da bir mağaza olabilir o güne özgü bir indirim düzenleyebilir bunu da hava çekimi sayesinde insanlara duyurabilirsiniz. Bu sayede insanların bir anda dikkatini çekebilirsiniz.

          Hava çekimini yaparken sizin ihtiyaç duyduğunuz ölçüde güneş ışığının en iyi olduğu zamanda gerçekleştiriyor ve bu işlemleri maksimum güvenlik önlemleri alarak yapıyoruz.
          Hava çekimini motorlu yamaç paraşütü ile gerçekleştiriyoruz.
Motorlu yamaç paraşütü ile;
 • 10 metre gibi kısa bir alandan kalkış ve iniş yapmak mümkündür.
 • Motorlu yamaç paraşütü (yağmur ve fırtına hariç) her havada uçabilir.Normal yamaç paraşütü gibi hava olaylarından etkilenmez.(ters rüzgar vbs..).
 • Motorlu yamaç paraşütü minimum 15 km maksimum 50 km hız yapar.
 • Motorlu yamaç paraşütünün motoru arızalansa bile süzülerek güvenli bir şekilde iniş yapabilir.
 • Motorlu yamaç paraşütü ile pankart çekilebilir..
Hava çekimi ile çeşitli otel, üretim tesisleri, fabrikalar gibi sektörler için hava çekimlerini profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Sahip olduğunuz otelin ihtişamını insanlara göstermek isteyebilir ya da üretim tesisinizin ne kadar düzenli olduğunu insanlara göstermek isteyebilirsiz sizlerin bu tür ihtiyaçlarınıza çözüm buluyor otelinizin veya fabrikanız için  hava çekimi sağlıyoruz. Bunu yaparken binanın ya da çektirmek istediğiniz mekânın güneş ışındaki konumuna göre, en iyi şekilde  hava çekimini yapıyoruz.
www.ucankarayel.com
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Cevapla


Konuyu Paylaş: 


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Havadan Fotoğraf Çekimi gergoge 0 572 28-03-2013, Saat: 12:19
Son Yorum: gergoge

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
© Powered By MyBB, © 2002-2015 MyBB Group.