Merhaba Ziyaretçi!

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
www.3dogretim.com 3d Studio Max Eğitim Setleri-Vray Eğitim Seti-3dsmax Gorsel Eğitim Dersleri
#1
3dsmax Eğitim Setleri - Vray Eğitim Setleri
3dsmax, kullanım alanı çok geniş olan ve birçok sektörde kullanılan, en gelişmiş 3d modelleme programıdır. Özellikle derslerinin çok olması, desteğinin ve kullanım alanının fazlalığı, yardımcı programlarının çokluğu bu programı daha çok kullanılır hale getirmekte.

Zira bir modeli üretmeden önce 3 boyutlu halini görmek, sunumlar yapmak, hem sizin hem de karşıdaki kişinin ilgisini çekecek, hem işinizde, hem de öğrenim hayatınızda büyük artılar katacaktır. Peki bu kadar önemli olan bir programı öğrenmek için en iyi 3dsmax eğitim setini nerede bulacaksınız? Öyle ya internette birçok 3dsmax-vray eğitim seti var? Peki hangisi daha iyi? Kursa mı gitmek lazım? İşte kafanızı karıştıran bu kadar soru içinde size tavsiye edebileceğimiz ve her tasarımcının baş ucunda bulunması gereken Türkiyenin en iyi 3dsmax Eğitim Setlerini ve Vray Eğitim Setleri ile sizleri tanıştırmak istiyoruz. Bu 3dstudio max dersleri ile programı baştan sona öğrenecek, 3d modellemeye ve programa tamamen hakim olacak, ayrıntılarına kadar öğrenip, modelleme mantığını öğrendikten sonra kafanızda bütün tasarımları yapabileceksiniz. Bunun için gelmeniz gereken yer www.3dogretim.com dur.

Mimari bir büro sahibisiniz ve 3 boyutlu mimari sunumlar yapmak istiyorsunuz. İnşaat firması sahibisiniz ve iç mekanda oluşturduğunuz odaların büyüklüğünü görsel bir sunum eşliğinde göstermek istiyorsunuz. Ya da 3dsmax programı hakkında ders alan ve derslerini geçmek isteyen bir öğrencisiniz. Kendi mekanik tasarımını yapmak isteyen bir makine mühendisisiniz veya maddi gelir elde etmenin yanısıra hobi olarak 3dsmax i öğrenmek isteyen bir tasarımcı olmak istiyorsunuz. Sebebi ne olursa olsun 3dsmax i öğrenmeli ve vray hakkında uzman olmalısınız. Peki kaliteli renderları nasıl alabilirsiniz? En iyi 3dsmax Eğitim Seti hangisi? Hangi 3dsmax Eğitim Setini tavsiye edersiniz.

Aslına bakarsanız bu kadar soru ile kafanızı karıştırmanıza hiç gerek yok. Bende ''3ds max öğrenmek istiyorum'' veya ''3dsmax i öğrenmeye nereden ve nasıl başlamalıyım?'' diyenlere bizler size Cgstudyo eğitim setlerini tavsiye ediyoruz. Toplam 125 Saatlik Türkçe Anlatım içeren bu 3dsmax ve Vray Eğitim Setleri ile, kendi başınıza 3dsmax i rahatça öğrenebilir ve hatta uzmanlaşabilirsiniz. Bu setlere [url="http://www.3dogretim.com"]www.3dogretim.com[/url] (3dogretim.com) ulaşabilirsiniz.. Girin, videoları izleyin, derslere bakın, diğer setlerle karşılaştırın. Sonrada gelin hep birlikte 3dsmax i öğrenelim. Örneklerle, yavaş yavaş zorlaştırarak ama en önemlisi hiçbir detaydan kaçmadan 3dmax ı öğrenelim...

Gelin, deneyin, öğrenin, günde birkaç saat çalışıp 3dsmax ve Vray konularında uzman olma fırsatını kaçırmayın.

3dogretim.com
3dsmaxegitimsetleri.com
cgstudyo.com
Cevapla


Konuyu Paylaş: 


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
© Powered By MyBB, © 2002-2015 MyBB Group.