Merhaba Ziyaretçi!

Hoşgeldin, Ziyaretçi
Sitemizden yararlanabilmek için Kayıt olmalısınız.

Kullanıcı Adınız:
  

Şifreniz:
  

Çevrimiçi Forum Ekibi
At the moment there is no one online

Forumda Ara

(Gelişmiş Arama)

Forum İstatistikleri
» Toplam Üyeler: 55,678
» Son Üye: NorbertImisa
» Toplam Konular: 13,535
» Toplam Yorumlar: 124,795

Detaylı İstatistikler

Çevrimiçi:
Toplam: 135 kullanıcı aktif
» 8 Kayıtlı
» 127 Ziyaretçi
beatricecs2, francispt60, GalenMt, moniqueto18, NorbertImisa, RidgeHorp, robertou60, ssialniy

Son Aktiviteler
Halı Saha Filesi Kalitesi
Forum: DiĞER PAYLAŞIMLAR - OTHER SHARES
Son Yorum: lesonya
Dün, Saat: 00:30
» Yorumlar: 0
» Okunma: 30
Tente Çeşitleri ve Fiyat...
Forum: DiĞER PAYLAŞIMLAR - OTHER SHARES
Son Yorum: lesonya
12-04-2021, Saat: 12:33
» Yorumlar: 0
» Okunma: 37
Göz Kapağı Estetiği Nedir...
Forum: DiĞER PAYLAŞIMLAR - OTHER SHARES
Son Yorum: lesonya
10-04-2021, Saat: 19:13
» Yorumlar: 0
» Okunma: 45
Prefab Supplier
Forum: DiĞER PAYLAŞIMLAR - OTHER SHARES
Son Yorum: lesonya
09-04-2021, Saat: 15:35
» Yorumlar: 0
» Okunma: 45
Skechers Max Cushioning E...
Forum: ANiMASYONLAR
Son Yorum: jltv9d9k
09-04-2021, Saat: 06:12
» Yorumlar: 0
» Okunma: 53
Skechers Max Cushioning P...
Forum: TAMAMLANMIŞ 2D ÇALIŞMALARI
Son Yorum: jltv9d9k
09-04-2021, Saat: 06:09
» Yorumlar: 0
» Okunma: 36
Skechers Max Cushioning E...
Forum: TAMAMLANMIŞ 3D ÇALIŞMALARI (ÇALIŞMA PAYLAŞIMLARI)
Son Yorum: jltv9d9k
09-04-2021, Saat: 06:07
» Yorumlar: 0
» Okunma: 55
Conventional Surgical Gow...
Forum: YAPIM AŞAMASINDAKİ 3D ÇALIŞMALARI
Son Yorum: Lindajeon
09-04-2021, Saat: 05:45
» Yorumlar: 0
» Okunma: 59
Buy Water Softener System...
Forum: YAPIM AŞAMASINDAKİ 3D ÇALIŞMALARI
Son Yorum: Lindajeon
09-04-2021, Saat: 05:44
» Yorumlar: 0
» Okunma: 37
Customized Electric Forkl...
Forum: YAPIM AŞAMASINDAKİ 3D ÇALIŞMALARI
Son Yorum: Lindajeon
09-04-2021, Saat: 05:42
» Yorumlar: 0
» Okunma: 33

 
  Halı Saha Filesi Kalitesi
Yazar: lesonya - Dün, Saat: 00:30 - Forum: DiĞER PAYLAŞIMLAR - OTHER SHARES - Yorum Yok

Profesyonel saha yapımları ile aradığınız hizmet seçenekleri güvenli ve kaliteli bir şekilde sunulmaya devam etmektedir.

Çok amaçlı halı saha yapımı birbirinden farklı çim seçenekleri ile güvenli bir şekilde oluşturulmaktadır. Sentetik ve yapay çim seçenekleri ile tercih edilen hizmetler en kısa süre içerisinde beklentileri karşılayacak biçimde oluşturulmaktadır. Güvenli ve kaliteli yapımı sayesinde oluşturulan hizmetler tüm kişilere avantajlı bir hizmet süreci sunmaktadır. Halı saha filesi kurulumu ve bakımı oldukça kolay olup ihtiyaç duyulduğu şekilde güvenli bir biçimde beklentileri karşılamaya devam etmektedir. Tüm hizmetler oldukça avantajlı seçenekler ortaya koymaktadır.

Avantajlı Saha Yapımı
Halı saha yapımı tüm bakım ve tüm maliyet seçenekleri ile beklentileri karşılayan bir hizmet süreci sunmaktadır. Yapılan ürünler doğru bakım teknikleri uygulanarak uzun süre olacak şekilde kullanım kolaylığı ortaya koymakta ve pratik bir şekilde kullanıma devam etmektedir. Suni çim halı yapım sürecinde garanti kapsamında oldukça avantajlı ve kaliteli bir süreç sunmaktadır. Kalitesi sayesinde uzun süreli olacak biçimde kullanıma uygun bir süreç ortaya koymakta ve bu şekilde olası sararma etkisine karşı önlemler alınmaktadır. Basketbol sahası yapımı hakkında merak edilen her türlü bilgi profesyonel olarak kişilere sunulmaktadır. Oldukça ekonomik ve oldukça kaliteli bir şekilde yapımı gerçekleştirilen bir hizmet sunularak beklentilerin kısa süre içerisinde karşılanması profesyonel olarak sağlanacaktır.

Bu konuyu yazdır

  Tente Çeşitleri ve Fiyatlar
Yazar: lesonya - 12-04-2021, Saat: 12:33 - Forum: DiĞER PAYLAŞIMLAR - OTHER SHARES - Yorum Yok

Tente fiyatları ve modelleri konusunda bundan sonra ayrıntılı şekilde bilgi sahibi olmak istiyorsanız firmamıza başvurmalısınız.

Birinci sınıf kalitede bir hizmetler sunmaya devam eden firmamızdan anında sizlerde hizmet alın. İhtiyaçlarınızın kısa süre içerisinde de ortadan kaldırılmasını sağlamış olun. Fark yaratma başarısına sahip olan firmamızdan istediğiniz her an hizmet alabilirsiniz. Uygun fiyatlı şekilde tente arıyorsanız artık başka adreslere yönelmenize gerek kalmayacak. Firmamız sektörde kalıcı çözümlere imza atmayı başarmıştır. Her daim sizleri memnun etmek adına ne gerekiyorsa yerine getirmektedir. Bundan böyle sizlerde artık firmamızdan sorunsuz şekilde hizmet almaya devam edeceksiniz. otomatik pergola konusunda firmamız fark yaratma başarısına sahiptir. Aradığınız tente sistemlerini de sizlere özel olarak sunmaya devam eder. Uygun fiyatlarla ihtiyacınız olan tentelere anında sahip olursunuz. Beklediğiniz her türlü hizmetleri bundan sonra yanı başınızda bulmaya başlayacaksınız. Firmamızdan ne zaman isterseniz isteyin hizmet almaya başlamanız zor olmaz.

Ekonomik Fiyatlarla Tente
Ekonomik fiyatlarla tente sahip olmak istiyorsanız en doğru adrestesiniz. Bu konuda firmamız sizlere yönelik olarak ayrıcalıklı hizmetler sunmaya devam eder. Tente konusunda artık başka yerlere başvurmanıza gerek kalmayacaktır. Tam aksine kalıcılığı ile ön plana çıkan, İzmir de tente avantajlarını önünüze kadar sunmaya devam eden firmamıza başvurmalısınız. Tente İzmir olarak her daim hizmetlerimizi sunmaya devam ederiz. Kasetli tente ihtiyacınız varsa onu da firmamızdan kolayca karşılamaya başlamanız hiç zor olmayacaktır.

Bu konuyu yazdır

  Göz Kapağı Estetiği Nedir?
Yazar: lesonya - 10-04-2021, Saat: 19:13 - Forum: DiĞER PAYLAŞIMLAR - OTHER SHARES - Yorum Yok

Yorgun göz yapısına sahip olan ya da göz çevresinde olumsuz görüntülerin sona ermesini isteyenler için güvenli tedavi yöntemleri oluşturulmaktadır.

Badem göz estetiği sayesinde göz çevresinde istenmeyen etkilerin en kısa süre içerisinde sona ermesi sağlanmaktadır. Yenilenen cilt görünümü sayesinde artık daha pürüzsüz ve daha genç bir görünümün oluşması kolayca gerçekleştirilmektedir. Oluşan kırışıklık ya da şişlik etkisinin sona ermesini sağlayan bir tedavi yöntemi uzman kişilerce uygulanmaktadır. Plexr lazer tedavi yöntemi olarak kadınların kendilerini görünüm noktasında daha iyi ve daha genç hissetmelerine yardımcı olmaktadır. Eğitimli kişiler sayesinde herhangi bir ameliyat uygulamasına gerek kalmaksızın işlemler etkili bir şekilde sonuca ulaştırılmaktadır.

Profesyonel Göz Estetiği
Kaş kaldırma Ankara olarak tüm hizmet seçenekleri ile kişilere sunulmaktadır. İlerleyen yaşların en büyük sorunu olarak yüz çevresinde oluşan olumsuz etkilerin güvenli bir şekilde sonuca ulaştırılması kısa sürede sağlanmaktadır. Göz kapağı estetiği kişilere ameliyatsız bir çözüm önerisi ortaya koymakta ve sürecin kusursuz bir şekilde sonuca ulaşmasına ortam hazırlanır. Daha canlı ve daha genç bir görünümün oluşması amacıyla bu estetik alternatifleri herkes tarafından ilgi çekmektedir. Göz altı torbaları estetiği hem oluşan şişliklerin hem de istenmeyen morlukların güvenle sonuca ulaşmasına ortam hazırlamaktadır. Deneyimli ve uzman personeller sayesinde tüm süreç kısa sürede ve her zaman güvenli bir şekilde sonuca ulaştırılmaktadır.

Bu konuyu yazdır

  Prefab Supplier
Yazar: lesonya - 09-04-2021, Saat: 15:35 - Forum: DiĞER PAYLAŞIMLAR - OTHER SHARES - Yorum Yok

Manufacturer and supplier of prefabricated modular buildings that can be used for various work purposes. The uses include onsite housing with one or more levels, dormitories, offices, sanitary and changing facilities, clinics and hospital areas, workshops, schools, kitchens and restaurant spaces. The general building design is very flexible and can be customized to match clients' specific needs. Moreover, unlike many other modular building companies, we provide optional supplies of accessories such as chairs, desks, tables, beds and bedding, kitchen equipment, water boilers, storage racks, electricity generators to furnish your workspaces.


Advantages of Module-T over other modular building companies

Among the many modular building companies, there are lots of good reasons to choose Module-T to supply your modular containers. These include fast production, transportation and assembly of high-quality prefab modular containers. However, another asset that distinguishes us from other modular building companies is our exceptionally high level of customer trust. Customers and clients are at the heart of what we do Modular Building Companies and we want to offer them the best possible prefab building solution that is quick, affordable, excellent-quality and environmentally friendly. Our reputation is also bolstered by our numerous DSR certifications that are available to view on our website.


Whilst most modular building clients hire local technicians to install their newly purchased containers, we can send over our own in-house technicians from Turkey to provide a first-class assembly service for you. They will expertly install all the required electrical and sanitary fittings to ensure they are completely safe and functional, so your modular building solution will be a worthwhile long-term investment.https://module-t.com

Bu konuyu yazdır

  Skechers Max Cushioning Elite - Safeguard
Yazar: jltv9d9k - 09-04-2021, Saat: 06:12 - Forum: ANiMASYONLAR - Yorum Yok


La Skechers Max Cushioning Premier Expressive est une chaussure de course sur route ensoldesfit.com qui allie style et confort. Ce partenaire de course propose des technologies avancées qui visent à améliorer la vitesse de course de l'utilisateur. Cette chaussure bien rembourrée a également reçu de nombreux commentaires positifs en raison de ses performances globales. Il convient également au travail, à l'école et à d'autres promenades occasionnelles.

Obtenez un amorti maximal avec le Skechers Max Cushioning Elite! Doté d'une tige en Skechers chaussure femme blanche mesh doux et d'une semelle intérieure Skechers Air Cooled Goga Mat, le Skechers Max Cushioning Elite est parfait pour la salle de sport ou autour du bloc! La semelle extérieure épaisse offre un soutien exceptionnel.

La réaction générale envers le Max Cushioning Elite a été positive. Les gens sont généralement satisfaits de cette chaussure Skechers à amorti maximal car Skechers Max Cushioning Elite - Safeguard elle est apparemment polyvalente et son système d'amorti est très lucratif. Les fans de chaussures de course neutres avec des capacités d'amortissement maximales peuvent profiter de la Skechers Max Cushioning Elite et de ce qu'elle a à offrir.

Arborant un look athlétique vif, ces bas de la gamme massive de chaussures de style de Date de sortie vie de Skechers sont les chaussures polyvalentes idéales. Ils se sentent incroyablement à l'aise de pouvoir les utiliser pour bien plus que les courses quotidiennes habituelles. Apportez ces coups de pied à la salle de sport pour vous entraîner ou faire de longues promenades après le travail. Une partie de ce qui rend ces baskets si confortables est le tissu qui recouvre la tige qui permet à la chaleur de s'échapper et à l'air de circuler.

https://www.ensoldesfit.com/

Bu konuyu yazdır

  Skechers Max Cushioning Premier - Vantage
Yazar: jltv9d9k - 09-04-2021, Saat: 06:09 - Forum: TAMAMLANMIŞ 2D ÇALIŞMALARI - Yorum Yok


Der Skechers Max Cushioning Premier Expressive ist ein Straßenlaufschuh, der kaufensale.com eine Kombination aus Stil und Komfort bietet. Dieser Laufpartner verfügt über fortschrittliche Technologien, die darauf abzielen, die Laufgeschwindigkeit des Benutzers zu verbessern. Dieser gut gepolsterte Schuh erhielt aufgrund seiner Gesamtleistung auch viele positive Rückmeldungen. Es eignet sich auch für Arbeit, Schule und andere Freizeitspaziergänge.

Holen Sie sich maximale Dämpfung mit der Skechers Max Cushioning Elite! Mit einem Skechers schuhe herren günstig Obermaterial aus weichem Mesh und einer luftgekühlten Goga Mat-Innensohle von Skechers eignet sich die Skechers Max Cushioning Elite perfekt für das Fitnessstudio oder den Block! Die dicke Außensohle bietet außergewöhnlichen Halt.

Die allgemeine Reaktion auf die Max Cushioning Elite war positiv. Die Leute sind im Skechers Max Cushioning Premier - Vantage Allgemeinen mit diesem maximal gepolsterten Skechers-Schuh zufrieden, da er anscheinend vielseitig ist und sein Dämpfungssystem sehr lukrativ ist. Fans von neutralen Laufschuhen mit maximaler Dämpfungskapazität können die Skechers Max Cushioning Elite und ihre Angebote genießen.

Diese Low-Tops aus Skechers 'umfangreicher Auswahl an Lifestyle-Kicks haben einen bissigen, athletischen Look und sind das ideale Allround-Schuhwerk. Sie Beliebter Stil fühlen sich unglaublich wohl, dass Sie sie für so viel mehr als die üblichen täglichen Besorgungen verwenden können. Nehmen Sie diese Tritte zum Training oder auf langen Spaziergängen nach der Arbeit mit ins Fitnessstudio. Ein Teil dessen, was diese Turnschuhe so bequem macht, sind die Stoffe, die das Obermaterial bedecken, damit Wärme entweichen und Luft zirkulieren kann.

https://www.kaufensale.com/

Bu konuyu yazdır

  Skechers Max Cushioning Elite - Promised Day
Yazar: jltv9d9k - 09-04-2021, Saat: 06:07 - Forum: TAMAMLANMIŞ 3D ÇALIŞMALARI (ÇALIŞMA PAYLAŞIMLARI) - Yorum Yok


The Skechers Max Cushioning Premier Expressive is a road running shoe that pairsofsale.com delivers a combination of style and comfort. This running partner features advanced technologies that aim to improve the user’s running speed. This well-cushioned shoe also received a lot of positive feedback because of its overall performance. It is also suitable for work, school, and other casual walks.

Get maximum cushioning with the Skechers Max Cushioning Elite! Featuring a soft Skechers sneakers mens black mesh upper and Skechers Air Cooled Goga Mat insole, the Skechers Max Cushioning Elite is perfect for in the gym or around the block! Thick outsole provides exceptional support.

The overall reaction towards the Max Cushioning Elite has been positive. People are generally happy with this max-cushioned Skechers shoe Skechers Max Cushioning Elite - Promised Day because it is apparently versatile and its cushioning system is highly lucrative. Fans of neutral running shoes with max cushioning capacities can enjoy the Skechers Max Cushioning Elite and what it has to offer.

Sporting a snappy athletic look, these low-tops from Skechers’ massive range of lifestyle 100% Authentic kicks are the ideal all-around footwear. They feel incredibly comfortable that you can use them for so much more than the usual day-to-day running of errands. Take these kicks to the gym for training or on long walks after work.Part of what makes these sneakers so comfy is the fabrics covering the uppers that allow heat to escape and air to circulate.

https://www.pairsofsale.com/

Bu konuyu yazdır

  Conventional Surgical Gown for sale
Yazar: Lindajeon - 09-04-2021, Saat: 05:45 - Forum: YAPIM AŞAMASINDAKİ 3D ÇALIŞMALARI - Yorum Yok

Our History
Zhangjiagang Yeer Protective Clothing Co., Ltd. was established in 2018 with a registered capital of 20 million yuan. It is an enterprise specializing in the production and sales of Class I and Class II protective products, luggage and clothing.
Our Factory
The company is located in SuZhou City, Jiangsu Province, with a construction area of 2,100 square meters and a production area of 2000 square meters, including 800 square meters for 100,000 purification workshops, 200 square meters for 10,000 purification laboratories, and 300,000 production workshops 500 square meters. The company has complete production equipment and professional testing equipment.
The company has 100 employees, including 10 quality management and professional technicians. The company has a team of employees with strong technical skills and high quality awareness.
In the whole process of product quality management, the company has always fully implemented ISO9001:2015, YY/T0287-2017, ISO13485-2016 and other quality system standards, and established a complete set of management methods and testing methods to effectively control the entry of raw materials and products. Production process, product output and service implementation control.
All employees of the company earnestly study and implement ISO9001;2015, YY/T0287-2017 and other standards, take the quality management system certification as a new starting point, strengthen various management tasks, promote the overall improvement of corporate quality, and better serve our customers.
Our Product
Surgical gown/isolation gown/protective suit/nurse suit/hand washing suit/mask/
Product Application
Hospitals, beauty salons, dental hospitals, health service stations, pet hospitals, confinement centers, pharmacies, medical schools锛宎nd so on.
Our Certificate
Production Equipment
Workshop: 20 overwrapping machines, 20 flat cars, 15 ultrasonic lace machines, 5 ultrasonic spot welding machines, 10 hot air blowers, 5 ironing tables,5 sets of tube stretcher, 5 sets of flat stretcher
Laboratory: 1 fume hood, 1 bacteria collector, 1 gas chromatograph, 1 microbial limit tester, 1 air volume instrument, 1 laser dust particle counter, 1 plankton sampler, 1 biochemical incubator Taiwan, 1 electric thermostatic water bath, 1 electric blast drying oven, 1 vertical pressure steam sterilizer, 1 conductivity meter, 1 pH acidity meter, 1 electronic balance, 1 electronic analytical balance, 1 set of binocular optical biological microscope, 1 set of ultrasonic cleaner, 1 set of homogenizer, 1 set of infrared sterilizer, 1 set of manual pipette holder, 1 set of digital display electronic tensile testing machine, comprehensive performance test bench for filter materials 1 set, 1 set of fabric hydrostatic pressure tester, 1 set of fabric moisture permeability tester, 1 set of fabric surface moisture resistance tester, 1 set of synthetic blood penetration tester, 1 set of friction charge tester, flame retardant 1 tester, 1 fabric induction static attenuation tester, 1 seal tester, 1 drug stability test box, 1 biological safety cabinet, 2 clean benches, 1 permanent magnet inverter
Production Market
Our customers are located in more than 70 countries and regions in the world, mainly in Europe, America, Africa, Australia, Japan, Southeast Asia, the Middle East, etc., especially in Japan and Europe, which have established a stable market position.Conventional Surgical Gown for sale
website:http://www.yeerprotective.com/

Bu konuyu yazdır

  Buy Water Softener Systems For Cooling Water
Yazar: Lindajeon - 09-04-2021, Saat: 05:44 - Forum: YAPIM AŞAMASINDAKİ 3D ÇALIŞMALARI - Yorum Yok

Yuancheng Water Technology, as a professional enterprise engaged in water treatment systems, provides the most cost-effective and reliable RO water treatment systems including industrial water treatment, water purify equipment, Reverse Osmosis System, Ultraviolet water sterilizer, ozone generator, water softeners, EDI system and all kinds of components. Our professional team is qualified to provide customers with the overall engineering design, installation, and after-sales service with detailed technical information.
Trust is built over time. Throughout our 10 years in business, we've used our expertise to develop superior products and our experience to deliver trusted customer support. It's these ingredients that ensure everything flows, giving our customers confidence and peace of mind.
Our Product
鈼廔ndustrial Reverse Osmosis (RO) Systems
鈼廢ltra-filtration (UF) Systems
鈼廤ater Softeners
鈼廙edia and Exchange Filtration Services
鈼廌isinfection Management
鈼廍DI Systems

Product Application
鈼廎ood & Beverage
鈼廙unicipal Drinking Water
鈼廐ealthcare
鈼廋hemical Processings
鈼廙arine
鈼廘aundry
鈼廝ower
鈼廔rrigation
Our Service
Product Design
We translate your requirements into customized proprietary products, designed and developed by our expert engineering personnel. Custom tooling, jigs and frames are designed to ensure an efficient, high quality manufacturing process and smooth production.
Product Validation & Testing
Every product undergoes extensive validation, prototyping, testing and modification to ensure they comply with regulatory requirements. Products are developed utilizing our proprietary technologies which deliver super performance.
Delivery & Customer Support
We pride ourselves on an exceptional customer experience, accompanying our customers every step of the way from design through delivery as well as comprehensive aftersales support. Buy Water Softener Systems For Cooling Water
website:http://www.ycwatermaker.com/

Bu konuyu yazdır

  Customized Electric Forklift price
Yazar: Lindajeon - 09-04-2021, Saat: 05:42 - Forum: YAPIM AŞAMASINDAKİ 3D ÇALIŞMALARI - Yorum Yok

Customized Forklift
Load Capacity, Lift height, Color and fork size can be customized according to your requirements!
Technical Parameter
Model
ParameterCPD1030CPD1530CPD2030CPD3030
Load Capacity (Kg)1000150020003000
Lift Height (m)3000300030003000
Load Center (mm)500500500500
Fork Length (mm)1070107010701070
Lowest height (mm)120120120120
Manipulation WaySteering WheelSteering WheelSteering WheelSteering Wheel
TyresSolid WheelSolid WheelSolid WheelSolid Wheel
Dimension of Driving Wheel510mm510mm560mm650mm
Speed at Full Load km/h15151515
Lifting Speed at full Load mm/sec200200200200
Speed Control WayStepless Speed RegulationStepless Speed RegulationStepless Speed RegulationStepless Speed Regulation
Door Frame Tilt Angle 掳3~63~63~63~6
Gradient at full Load 掳15151515
Battery V/Ah48/24048/27048/27048/420
Working Time (for reference) (h)333.56
Driving Motor (kw)44.258
Lifting Motor (kw)335.55.5
The Min. Turning Inner Radius (mm)2000200021002150
L X W X H Dimension (mm)3380*1050*21003380*1050*21003450*1100*21003600*1160*2120
weight (kg)2200240028003800
lifting Height at each weight (mm)1600/2000/2500/3000/3500
Height of Door Frame (mm)2080/1600/1850/2080/2350
Optional
1. Lithium battery 450AH (Charger 48V/200A)
2. Adjustable lifting motor speed system
3. Shock-absorbing chair, with power disconnect function
4. Dual-front-wheels
5. Electromagnetic valve
6. Cold storage application
7. Lithium battery
8. Side-way battery box
Remark: The data is based on the lifting height 3000mm.
Lifting height from 3000mm to 6000mm are available.
Certificates
Production Flow
Package
Packed by Carton and PVC film, load on steel pallet. If need wooden case, welcome to contact us for details.Customized Electric Forklift price
website:http://www.ycforklift.com/customized-electric-forklift/

Bu konuyu yazdır

© Powered By MyBB, © 2002-2015 MyBB Group.